podporte nás

O Infinity Media

„Slovo má ľahkosť vetra a silu hromu.“ —  Victor Hugo

O nás

Infinity Media je sprostredkovateľom pozitívnej motivácie ako prežívať vieru v každodennom živote. Svoje evanjelizačné poslanie inšpirované najmä apoštolátom laikov napĺňa vo forme podcastov, videí a živého vysielania. Ako súčasť občianskeho združenia Amazi sa zameriava na mediálnu podporu rozvojových projektov, ako aj projektov sociálneho a humanitárneho charakteru na národnej a medzinárodnej úrovni. V rámci mediálneho priestoru približuje aj pôsobenie a činnosť Misijného sekretariátu pallotínov, Spoločnosti a Združenia katolíckeho apoštolátu.  Našim vysielaním chceme prinášať divákom a poslucháčom každodenné povzbudenie a prispieť tak k rozvoju ľudskej osobnosti a duchovného rastu.

NAŠE MOTTO

„Ak chcete učiť iných, začnite modlitbou a usilujte sa prinášať také ovocie, aké by ste chceli vidieť u tých, ktorých učíte.“
—  Sv. Vincent Pallotti

Názov Infinity Media

Názov Infinity Media je inšpirovaný nekonečnosťou (EN: Infinity = SK: nekonečno/ nekonečnosť). Byť nekonečný znamená byť bez hraníc. Kde je limit, tam je aj konečnosť. Náš čas na zemi môže byť konečný, ale naše duše existujú navždy. Symbol nekonečna sa používa, aby nám pripomenul rovnováhu, sústredenie, harmóniu, pokoj a jednotu. 
Taktiež zakladateľ apoštolátu laikov sv.Vincent Pallotti hovorí o najhlbšom motíve Božej činnosti, ktorým je nekonečná láska, ktorou nás chce povýšiť a obšťastňovať po celú večnosť. Zároveň nás zdokonaľuje nekonečným bohatstvom svojej milosti, aby sme tak mohli dosiahnuť veľké veci. 
Práve spojením týchto hodnôt a symbolu vzniklo Infinity Media.   

Zapojte sa aj VY

Pomôžte nám rozvíjať sa a robiť svet hodnotnejším miestom pre život. 
Podporte nás!  

PRIDAŤ SA DO KLUBU

Staňte sa členom nášho klubu priateľov a podporovateľov.

PODPORTE NÁS

Prispejete k ďalšiemu fungovaniu Infinity Media.

CHCEM BYŤ DOBROVOĽNÍK

Pridajte sa k nám ako dobrovoľník v rôznych oblastiach.

ZDIEĽAJTE OBSAH

Pomôžte nám narásť a šíriť hodnotný obsah.